המטרה שלנו

להראות לכם כל כשל שאתם צריכים לדעת עליו. בזמן.

אנחנו צוות מומחים, השואפים לתת לכם את ההגנה טובה והיעילה ביותר מפני טעויות מעילות והונאות. לעשות עבורכים באופן ממוכן את כל הבדיקות הנדרשות ממנהל האחראי על הכספים, התהליכים והסיכונים בארגון.  אנחנו רואים את העומס על המנהלים ומטרתינו – לבקר באופן המיטבי את התנועות במערכות ה ERP, ולהתריע באופן הכי מדוייק שיש. אנחנו עושים את זה עם טכנולוגיה נסיון וידע, זאת על מנת שתוכלו לעסוק בבניית החברה תוך ידיעה שקיימת בקרה ממוכנת יעילה שתתריע בזמן הנכון על הדבר הנכון.

90% מהתרעות שלנו מדוייקות

שנה את תהליכי הבקרה שלך עם דיטליקס. מדי יום, דיטליקס מעצימה מאות מנהלי כספים, מנכ"לים ומנהלים בכירים ברחבי העולם לשפר את עולם הבקרה שלהם. על ידי מינוף הפלטפורמה החדשנית שלנו, עסקים מספקים להתבסס רק על בקרה במערכות ה ERP ובקרות ידניות ודוחות ובכך מדייקים את עבודת הבקרה ומגיעים ליעילות תפעולית שהם לא חוו אותה לפני דיטליקס. בסופו של דבר, צוותים שמביאים תוצאות שחוסכות לארגון ומגנות עליו מקבלים סיפוק משמעותי ממקום העבודה שלהם.​

הנהלת דיטליקס

בן שיזף

יו"ר הדיקטוריון

בני אלון

מנכ"ל

אלעד דניאל

סמנכ"ל הפיתוח

הרעיון המרכזי

כתכנת שלמד ראיית חשבון מתוך מטרה לבנות מערכות מידע חשבונאיות, ראיתי את מנהלי הכספים שרצו לדעת שהם יודעים על מה הם חותמים לפני שידור המס"ב. "בני, אני חותם על מליוני שקלים במס"ב, מה ההנהלה מצפה שאבדוק כל שורה? איך אני יכול? מי מהעובדים שלי יודע את כל הפרצות והדרכים? זה מקצוע. מספרים לי שהתהליכים שלנו סגורים מקצה לקצה, ועדיין כל כך קל לטעות או למעול? "

2 מנהלי כספים בחברות הגדולות במשק הובילו אותי להקים את דיטליקס עם צוות מדהים של מומחים, על מנת לתת להנהלה עולם חדש של בקרה מבוססת נתונים וביצוע. לפני החתימה על המס"ב הם יודעים את כל מה שהם לא מוכנים שיקרה.  שהמנהלים שואלים שאלות של ראיתי במקרה ששינת את תנאי התשלום או שכבר שילמו לספק הזה – זה הכוח המניע. לדעת שאנחנו נותנים למנהל את הכלי שמאפשר לו להיות בשליטה מלאה.